Perseida FairySavage, BY

*18.1.2018
                             Manglar Gerda, RU x WOWBengals Sherbet,  NL 

Naše nová chovná kočička a královna mezi kočkami - Persynka :-) ........ Překrásná, s luxusní srstí i kresbou, typově a s tím nejroztomilejším obličejíkem a kukučem :-) <3 ... Milujeme ji od prvního dne, co k nám dorazila z Běloruska, je to sebevědomá mladá rozmazlená dámička s vynikajícím původem a ze skvělé CHS, kde kočičky žijí jako členové rodiny, vyrůstají společně s dětmi a jsou chovaná s velkou láskou, což je na nich samozřejmě vidět <3 .... :-)

Velké díky za naši skvělou hvězdičku patří Polině Chinaeva a jejímu muži skvělému Dmitryimu - CHS FairySavage, BY

Info a foto zde

 

Vega Sdyron, SK

*6.6.2016 
 

Tahle krásná neodolatelná micinka pochází z jedné z nejlepších, ale také nejstarších CHS Bengálek na Slovensku, a já mám skutečnou radost, že jsme tuto kočičku získali do našeho programu. Mám v ní velké naděje a očekávání :-), ale už i tím, jaká sama ona je - jak vzhledově - tak charakterem - mi je splnila, jsme z ní naprosto nadšeni, je boží a bez chybičky <3. Velké poděkování za ni patří výborné a milé paní chovatelce Martě Nemlahové.

Vega je úžasně miloučká a přesto, že vůbec nevyrůstala s dětmi, ani nějak moc s dalšími kočičkami, perfektně se do naší smečky začlenila a co víc - zbožňuje naše děti :-), jejich hry na babu atd jsou mnohdy nekonečné :-) ..... Podomácku této milé krásce říkáme .... - no jednoduše Mícíííííí <3 :-). Micinka je tak dokonalá, společenská a nevtíravě milá, že se postupem času stala jednou z mých nejoblíbenějších holčiček <3 .... Vega je mimojiné jednou z mála našich holek, která s námi může na zahradu, má to moc ráda :-))!

Vega a její album s infem a fotografiemi zde

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NAŠE ODCHOVY

Emma Sharon's dream, CZ

*19.8.2015
        
 

Emminka je moje vytoužené miminko, koťátko po báječné a pečlivé a krásné mamince Natálce. Jméno Emma je moje srdeční záležitost a právě proto případlo právě této mé milované holčince. Emmička bývala postavou celá maminka Natálka, štíhlounká, nohatá :-D ... ale s věkem krásně namohutněla, zesílila a nyní je z ní již kočka s báječnou postavou. Má také moc pěkný profil a je nadmíru přátelská a milá, ale jen když ona právě chce, naopak - pakliže ji někdo vytočí - umí být i pěkně ostrá :-) .... Emma je máma jak má být, své děti miluje a chrání, a také se o ně velice dobře stará.

Fotky zde

 

Genesis Sharon's dream, CZ

*23.10.2015
                      Lunacat Frozen Goldie, CZ x Paddy Bondival, CZ

Genynka je naše velice vymodlené miminko z moc krásného spojení. Její maminka to bohužel neměla jednoduché a její porod skončil kastrací, ona jako jediné koťátko přežila a je odchovaná na lahvičce.... je to moje muchlací kočička, s kterou si mohu dělat téměř co chci, a to i přesto, že má po mamince krev pěkně divokou :-). Je velice milá, k cizím lidem ostražitější, avšak přátelská, ostatní kočičky má ráda a je společenská, někdy ale další kočičky nezvládají její akčnější povahu a výzvy ke hře - to pak občas skončí i nějakým tím šrámem ..... Postupem času se moje miminko stalo jasnou šéfkou a vedoucí naší smečky.

Genynka má překrásnou kresbu, i typ, vypadá jako skutečná malá šelmička.

Je také naprosto úžasná, skvělá, milující a neustále pečující máma, a její koťátka jsou absolutní cukrouškové nádherní <3 ....

Více informací zde

 

Kiss of SnowWhite Sharon's dream, CZ

*30.5.2016
                       Yoko RubyDolls, SK x Royal WildCats Inferno, AT

Sněhurka je první sněžné ko'tátko, které se v naší CHS narodilo - v té nejsvětlejší možné sněžné variantě - lynx, po kterém jsme tak dlouho toužili :), takže je snad nadmíru jasné, že musela zůstat doma :-) ..... Má nádhernou kulatou hlavičku, pěkný a milý výraz v obličejíku, je to veliká a mohutná kočička, z 5ti koťátek ve vrhu jediná holčička - ale zato ta největší :-). Má krásně heboučký kožíšek a pěknou kresbičku. Je to malý andílek, má po mamince i tatínkovi klidnou, a tu nejlaskavější povahu.

Další info a fotky Sněhurky zde

Perdita Sharon's dream, CZ

*19.2.2017
             

První miminko našeho úchvatného pana krále - Simby se slovenskou kráskou Yoko :-) ....Perditka je celá po tatínkovi, mohutná, svalnatá, skvělá jak typem - tak super luxusně krátkou srstí .... má maličkatá ouška, výbornou hlavu, a perfektní kresbu .... po mamince je zase povahou, má moc ráda jídlo :-) a lísání.

Další foto a info zde

 

Xenie Sharon's dream, CZ

*8.3.2018
                  Vega Sdyron, SK x Royal WildCats Inferno, AT
 
Další charcoal lynx panenka v naší CHS <3 ... Je to celá máma Vega (otec Inferno) <3 ... jak povahou, tak vzhledem ..... akorát tentokrát z vlastního chovu :-))

více info a foto zde

 

Zaila Sharon's dream, CZ

*21.5.2018
  Bohemian Forest Nathaly, CZ x Lunacat Simba, CZ
 
Poslední koťátko naší úžasné Natálky, maminky, která naší CHS posunula hodně dopředu a zasloužila se o mnoho úspěchů :-) .....

Foto

 

Babette Sharon's dream, CZ

*29.7.2018
   Genesis Sharon's dream, CZ x Lunacat Simba, CZ
 
Mladší sestřička naší úžasné Willow... Genynky koťátka jsou prostě úžasná <3 ....
Fotečky zde
 
BohemianForest Nathaly, CZ & Lunacat Simba, CZ

Více zde: https://sharonsdream.webnode.cz/aktualni-vrh/
BohemianForest Nathaly, CZ & Lunacat Simba, CZ

Více zde: https://sharonsdream.webnode.cz/aktualni-vrh/
BohemianForest Nathaly, CZ & Lunacat Simba, CZ

Více zde: https://sharonsdream.webnode.cz/aktualni-vrh/
BohemianForest Nathaly, CZ & Lunacat Simba, CZ

Více zde: https://sharonsdream.webnode.cz/aktualni-vrh/